Windows 10 – поради та підказки. Як задати порядок підключення до WiFi мереж на пристроях з цією версією операційної системи на борту

Windows 10 – поради та підказки. Як задати порядок підключення до WiFi мереж на пристроях з цією версією операційної системи на борту


У багатьох сучасних офісах найчастіше є кілька WiFi мереж, до яких ми можемо підключати свої ноутбуки, планшети і смартфони. Крім того, деякі сучасні WiFi роутери мають два радиотракта, що працюють на різних частотах (2.4 ГГц і 5 ГГц), а також вміють створювати гостьові мережі, що знову ж таки дає нам кілька WiFi мереж в одному приміщенні.

При цьому в стандартному менеджері здійснювати підключення до мережі нової операційної системи Microsoft, Windows 10 чомусь відсутня можливість вибору WiFi мережі, до якої пристрій, що працює під її управлінням повинне підключатися в першу чергу: у будь-якому випадку це буде мережа, додана раніше всіх інших або мережу , до якої ви підключалися останній раз. Але на щастя з цієї ситуації є вихід.

Що це за вихід? Ви можете призначити найвищий пріоритет того підключенню, яке ви хотіли б використовуватися на вашому Windows 10 пристрої в першу чергу. Як це зробити?

Досить просто. Для цього вам потрібно запустити вікно командного рядка в режимі адміністратора (в рядку пошуку наберіть cmd і натисніть правою клавішею миші або довгим тапом на планшеті по «командний рядок») і виконати наступну команду:

netsh wlan show profiles

При цьому буде відображений список всіх WiFi мереж, які «знайомі» вашої Windows 10:

Для того щоб задати найвищий пріоритет будь-якої з них, виконайте наступну команду:

netsh wlan set profileorder name = “ наіменованіе_сеті ” interface = “Wi-Fi” priority = 1

в якій замість наіменованіе_сеті вам потрібно буде підставити назву потрібного вам сполуки, отриманого після першої команди. наприклад:

Судячи з усього, в Windows 10 з’єднання упорядковано відповідно до їх розташування та пріоритету. Таким чином поставивши для будь-якого розташування пріоритет мереж за допомогою зазначеної вище команди, ви можете змінити їх порядок сортування. Новий порядок сортування ви можете побачити по команді netsh wlan show profiles.


Схожі матеріали:
Windows 10 – поради та підказки. Як завантажити Windows 10 в безпечному режимі
Windows – поради та підказки. Хмарне сховище Ondrive у вигляді окремого диска в Windows 10
Windows 10 – поради та підказки. Як змінити місце, куди OneDrive зберігає файли в Windows 10
Увага! Windows 10 незабаром почне надходити на Windows 7 і Windows 8 пристрою у вигляді звичайного поновлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *