В результатах пошуку Google в Android тепер відображаються також і контакти з вашого облікового запису

У результатах пошуку Google в Android тепер відображаються також і контакти з вашого облікового запису


У фірмовому додатку для пошуку Google на Android смартфонах і планшетів з’явилася нова функція, яка полягає в тому, що тепер в результатах швидкого пошуку, які з’являються при наборі пошукового запиту в панелі пошуку Google будуть відображатися також і контакти з вашого облікового запису Google .

Нова функція вже доступна на багатьох смартфонах, планшетах і прчіх пристроях з різними версіями операційної системи Google Android на боту, і схоже, що її доступність не залежить не тільки від версії системи, але і від версії самого додатка Google, встановленого на тому чи іншому пристрої .

Потрібно відзначити, що ідея показувати в результатах швидкого пошуку картки з контактами виглядає вельми цікаво: з її допомогою можна буде не тільки швидко знайти той чи інший контакт, але і відразу ж зателефонувати потрібного вам абоненту, відправити СМС або повідомлення по електронній пошті: відповідні кнопки розташовані поруч з ім’ям і побачити їх можна на скріншоті вище.

Причому, якщо пошук проводиться на планшеті без радиомодуля (3G/4G модем), то зателефонувати обраному абонентові можна буде також і за допомогою сторонніх додатків, таких, як, наприклад Skype.

Зручно, чи не так? Дивно, що розробники з Google тільки зараз додумалися до цього.


Схожі матеріали:
Знайти загублений або забутий Android смартфон або планшет незабаром можна буде за допомогою звичайного пошуку Google
Загублені або вкрадені Android смартфони та планшети можна буде заблокувати повністю, перетворивши їх в «цеглина»
Нові можливості Android: Контекст від Google (Now on Tap) навчився розпізнавати текст на зображеннях і навіть намагається перекладати іноземні слова
Google Play Музика для iOS і Android отримала контекстні плейлисти в більшості регіонів Європи, включаючи Чехію, Україну, Білорусь, Болгарію, Польщу, Хорватію та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *