Як знайти причину проблем з меню «Пуск» в Windows 10 і усунути їх

Як знайти причину проблем з меню «Пуск» в Windows 10 і усунути їх


Меню «Пуск» від якого компанія Microsoft свого часу безуспішно спробувала відмовитися кілька років тому, в нинішній версії її операційної системи Windows 10 є одним з найбільш проблемних компонентів і якщо ви жодного разу не стикалися з тим, що його буває неможливо відкрити, з неможливістю запуску або прикріплення додатків, а також – іншими неполадками, то вам можна сказати пощастило.

Однак, для тих, хто регулярно зазнає труднощів з меню «Пуск» на своєму Windows ПК, ноутбуку або планшеті у нас є хороші новини: у вас є можливість знайти причину проблем, а також усунути їх за допомогою фірмового додатка від компанії Microsoft.

Додаток створено спеціально для того, щоб шукати і усувати проблеми з меню “Пуск” в Windows 10 і завантажити його можна з офіційного сайту компанії за цією адресою.

Як видно на скріншоті вище, користуватися цією програмою нескладно: після запуску вам потрібно всього лише натиснути на кнопку «Далі» і почекати поки програма не завершить діагностику проблем і не виправить їх в автоматичному режимі.

Якщо ви хочете контролювати процес, після старту утиліти натисніть на «Додатково» і зніміть позначку навпроти пункту «Автоматично застосовувати виправлення». У цьому випадку після діагностики вам буде запропоновано вибрати ті виправлення, які на вашу думку зробити дійсно необхідно:


Схожі матеріали:
Після установки Windows 10
Відмовитися від поновлення Windows 10 тепер буде значно простіше
Як включити автоматичне регулювання яскравості екрану на Windows 10 планшеті або ноутбуці
Де Windows 10 зберігає шпалери екрану блокування і як встановити їх в якості шпалер на робочий стіл

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *