Нові можливості Android 5.0 Lolipop. Панель регулювання гучності і панель швидких налаштувань для швидкого включення/відключення WiFi, Bluetooth і передачі даних, тепер доступні з заблокованого екрану

Нові можливості Android 5.0 Lolipop. Панель регулювання гучності і панель швидких налаштувань для швидкого включення/відключення WiFi, Bluetooth і передачі даних, тепер доступні з заблокованого екрану


У найсвіжішої на сьогоднішній день версії операційної системи Google для мобільних пристроїв з’явилося безліч нових функцій і можливостей, значних і не дуже.

Нововведення про який сьогодні піде мова, відноситься скоріше до дрібних, але настільки корисним, що знайомлячись з ним, перше питання яке виникає у більшості з нас, це питання «Чому розробники Google не додумалися до цього раніше?»

І дійсно, можливість включення/відключення WiFi, Bluetooth і передачі даних прямо з екрану блокування за допомогою шторки меню швидких налаштувань без необхідності розблокування екрану планшета або смартфона, що дозволяє в багатьох випадках значно прискорити доступ до цих та деяких інших функцій управління, порадує багатьох з нас.

Хоча, в цьому нововведенні є і один недолік: тепер якщо ваш телефон або планшет буде вкрадений, його викрадач зможе вільно відключити всі види передачі даних, необхідні для відстеження пристрою через службу віддаленого управління Android.

Правда, цим же недоліком, ОС Android страждала ще з часів KitKat, в якій є можливість вмикати/вимикати режим польоту без необхідності розблокування самого пристрою.

Особисто я вважаю, що з міркувань безпеки було б краще, якби ми з екрану блокування могли включати вимкнені раніше функції передачі даних, а ось вимикати їх, якщо вони працювали до блокування екрану, їх було б не можна.

Крім доступу до меню швидких налаштувань з екрану блокування, в Android 5.0 також з’явилася і можливість регулювання рівня гучності за допомогою апаратних клавіш, а натиснувши на кнопку харчування, ви в цьому режимі тепер можете тільки вимкнути свій пристрій.


Схожі матеріали:
Нові можливості Android 5.0 Lolipop. Запис відео з екрану Android пристроїв тепер буде можлива без Root прав
Нові можливості Android 5.0 Lolipop. Список останніх додатків тепер не очищається навіть після перезавантаження системи
Нові можливості Android 5.0 Lolipop. Індикатор заряду батареї у відсотках в меню швидких налаштувань і повернення кнопки очищення на панелі повідомлень
Оновлення Android 5.0 Lolipop для Nexus 5, Nexus 7 (2017 і 2017) і Nexus 10 випущено. Заводські образи прошивок можна скачати на офіційному сайті Google

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *