Нові можливості Android N. Калькулятор тепер доступний з шторки швидких налаштувань

Нові можливості Android N. Калькулятор тепер доступний з шторки швидких налаштувань


Як ви вже знаєте, компанія Google випустила чергову тестову збірку своєї нової операційної системи Android N, яка, як повідомляють її розробники може похвалитися виправленнями помилок, підтримкою API Vulcan, новими емодзі та іншими змінами.

Як завжди, про деякі нововведення, розробники повідомити забувають, і багато хто з них користувачі виявляють самостійно. Одним з таких нововведень стала оновлена ​​шторка швидких налаштувань, яка в Android N Developer Preview 2 отримала ще одну плитку, за допомогою якої можна буде запускати калькулятор.

При цьому, якщо ви хочете мати можливість швидкого доступу до калькулятору з панелі меню швидких налаштувань в Android N, відповідну плитку вам доведеться додати в неї самостійно.
Для цього, вам потрібно натиснути на кнопку редагування вмісту панелі, яка в Android N з’явилася в правій нижній її частині і перетягнути потрібну кнопку в шторку.
Після цього в шторці швидких налаштувань, яка доступна в тому числі і на екрані блокування з’явиться кнопка для швидкого запуску стандартного калькулятора Android.
Хоч і не дуже серйозна, але досить корисна для деяких з нас опція, чи не так?
джерело


Схожі матеріали:
Як включити багатовіконний режим з плаваючими вікнами в Android N
Android N отримає оновлене, більш інформативне меню налаштувань
Нові можливості Android N. Запуск додатків в многооконном режимі
Android N отримає нову панель і шторку повідомлень, а також оновлене меню швидких налаштувань

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *