Нові можливості Anroid N. У браузері Chrome можна одночасно переглядати дві веб-сторінки в многооконном режимі

Нові можливості Anroid N. У браузері Chrome можна одночасно переглядати дві веб-сторінки в многооконном режимі


Як ви знаєте, в що готується до випуску нової версії операційної системи Google Android, відомої зараз під кодовою назвою Android N у нас з’явиться можливість запускати додатки в многооконном режимі, розташовуючи їх вікна зверху вниз або пліч-о-пліч ( в Ладшафтний орієнтації) на екрані смартфона або планшета.

При цьому, в фірмовому браузері Google Chrome, який є браузером за замовчуванням в стічних збірках Android, ми зможемо одночасно переглядати дві різних веб-сторінки, запустивши окремі копії цього додатка в різних вікнах.

Подібна можливість з’явилася в випущеної нещодавно третьої за рахунком попередньої версії Anroid N Developer Preview. Як це працює? Дуже просто:
Запустіть Google Chrome, а потім перейдіть в многоконний режим, натиснувши на кнопку відображення останніх запущених додатків на панелі навігації вашого смартфона або планшета. Екран пристрою при цьому буде розділений на дві частини, в одній з яких буде знаходитися вікно браузера, в в інший – стопка карток останніх запущених додатків.
У вікні Google Chrome натисніть на кнопку «Меню» у вигляді вертикального трикрапки, розташовану праворуч від адресного рядка. Ви помітите, що в
Тапніте по ньому, і поруч з поточним вікном браузера з’явиться ще одне вікно Google Chrome (скріншот в заголовку).
Як завжди, в цьому режимі ви можете розділити екран між вікнами двох копія браузера на свій розсуд, просто потягнувши за розділяє їх кордон в потрібну вам сторону.


Схожі матеріали:
Як включити багатовіконний режим з плаваючими вікнами в Android N
Android N отримає оновлене, більш інформативне меню налаштувань
Android N отримає нову панель і шторку повідомлень, а також оновлене меню швидких налаштувань
Завантажити APK файл клавіатури Google з Android N Preview 3 (v5.1). Можливість зміни тим оформлення і нові емодзі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *