Android – поради та підказки. Створюємо команду управління голосом для Google Now за допомогою Tasker і Autovoice

Android – поради та підказки. Створюємо команду управління голосом для Google Now за допомогою Tasker і Autovoice


Я впевнений, що багато хто з нас колись мріяли, що в майбутньому настануть такі часи, коли ми зможемо управляти своїми гаджетами не торкаючись до них, за допомогою команд, що подаються голосом.

Сьогодні я можу з упевненістю заявити, що по крайней мере, по відношенню до Android пристроїв ці часи настали і хочу розповісти вам, як буквально за одну хвилину ви можете створити нову команду голосового управління Google Now.

Для того, щоб створити нову команду управління голосом своїм Android планшетом або смартфоном, нам, перш за все, потрібно буде встановити на нього два додатки: Tasker і плагін для нього – Autovoice, остання версія якого днями отримала ту саму, необхідну нам підтримку команд Google Now.

Після того, як обидва додатки на вашому пристрої будуть встановлені, можна приступати до роботи.

Ось як процес створення нової голосової команди для Google Now на прикладі команди вимикання Bluetooth описаний (починаючи з 35 секунди) в цьому відеоролику:

Ті, хто не розуміє англійську, може скористатися наступною короткою інструкцією:

1. У розділі «Спец. можливості »меню налаштувань планшета включаємо службу Avtovoice Google Now Integration

2. Запускаємо Tasker і на головному вікні (вкладка Profiles або – Профілі) створюємо новий профіль. Для цього – натискаємо на клавіші (+) і в списку, що випадає вибираємо пункт «Подія»

3. У вікні «Категорії подій», який з’явився на екрані, натискаємо на «Плагін».

4. У списку подій плагінів шукаємо і вибираємо Autovoice Recognized

5. Тепер нам потрібно налаштувати тільки що створене подія. Для цього натискаємо по значку у вигляді олівця і у вікні налаштувань Autovoice Recognized вибираємо пункт «Speak Filter»:

6. диктуючи команду, наприклад: «Вимкнути синій зуб» і вибираємо з результатів її розпізнавання найбільш підходящий варіант:

Примітка: Замість команди «Вимкнути bluetooth» краще скористатися її повністю російськомовним варіантом, щоб не було конфліктів з уже наявною вбудованої командою Google Now переходу в настройки Bluetooth.

7. Натисканням на кнопку «назад» повертаємося на вкладку «Профілі» додатка Tasker, де ви побачите меню вибору або створення нового завдання. Щоб створити нове завдання, натискаємо на кнопку + і вводимо її найменування:

9. У вікні зміни завдання натискаємо на + і щоб спростити пошук необхідного нам дії, в рядку пошуку меню, набираємо перші кілька букв слова Bluetooth і вибираємо його в результатах пошуку:

10. Переконуємося, що в установці дії вибрано саме «Вимкнути» і (при бажанні) повернувшись у вікно «Зміна завдання» перевіряємо її виконання, натиснувши на кнопку «відтворення» у вигляді трикутника.

Все, нова голосова команда для для Google Now створений і ви можете випробувати її в дії. Все дуже просто, чи не так?

Подібним чином ви можете створювати і інші команди Google Now, розширюючи можливості цієї системи справді безмежний.

Майте на увазі, що для отримання всіх цих можливостей, вам буде потрібно платна ($ 1.5) версія Autovoice.


Схожі матеріали:
Android – Поради та підказки. Як переміщати фрагменти тексту при введенні і швидко переводити їх з нижнього на верхній регістр
GravityBox. Модуль Xposed Framework оновився до версії 3.2. Прихований в Android 4.4. режим повідомлень Heads Up, покращений переклад та ін.
Як завантажити apk файли додатків з Google Play на комп’ютер. Спосіб 4. (Інструкція)
Новини Android. Розпізнавання команд “ОК Google” з заблокованого екрану незабаром буде доступний не тільки для жителів Америки, але і – Росії, Франції, Італії, Японії, Кореї та ін.

Не забудьте поділитися інформацією з друзями:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *